Academie voor Vastgoed (AVV)
Is jouw positie als woningmarktexpert al AI-proof? Je opdrachtgevers zijn beter geïnformeerd dan ooit. Deze cursus helpt je om jouw autoriteit in de woningmarkt niet alleen te behouden, maar juist verder te versterken. Je leert de output van de NVM-datatools (van brainbay) om te zetten in concrete en essentiële marktinformatie die jouw opdrachtgevers alléén bij jou kunnen krijgen én ontvangt een ‘promptboek’.
Van docent Eric de Graaf krijg je antwoord op vragen als:
Voor wie is deze cursus?
Deze cursus is een logisch vervolg op de succesvolle AVV-cursus “NVM-datatools effectief toepassen”, die je in 2024 of 2025 hebt kunnen volgen. Heb je die cursus niet gevolgd, maar werk je wel veel met de datatools van NVM? Ook dan is deze training uitstekend geschikt voor jou. Wel wordt verwacht dat je beschikt over een goede basiskennis van AI — en van ChatGPT in het bijzonder. Beschik je nog niet over die kennis? Volg dan eerst de cursus “AI voor vastgoedprofessionals – level 2”. (link naar cursus nog invoegen!).
Vereisten
Tijdens de cursus komen meer de volgende onderdelen aan bod:
Extra:
Je ontvangt als cursist het speciaal voor NVM-leden ontwikkeld Promptboek. De docent heeft een uitgebreide selectie ontwikkeld met zowel algemene AI-wetenswaardigheden en prompts als speciaal voor de NVM-datatools ontwikkelde prompts.
Alle prompts die worden gebruikt in de cursus -en nog veel meer- staan er uitgebreid gedocumenteerd in en tevens een voorbeeld van de output van iedere prompt. Dit naslagwerk biedt je een goede structuur voor het documenteren van je prompts en krijg je bij deze cursus in Word formaat zodat je zelf uitbreidingen kunt opnemen.